1 15-06-2015 Copyright © European People Party
Zapowiedź najważniejszych wydarzeń tygodnia Jacka Saryusz-Wolskiego, 15-20.06.2015

Polityka zagraniczna UE. W tym tygodniu podczas obrad komisji spraw zagranicznych Parlamentu Europejskiego (AFET), której członkiem jest europoseł Jacek Saryusz-Wolski, m.in. wymiana poglądów na temat współpracy UE i ONZ ze stałymi koordynatorami ONZ w krajach Partnerstwa Wschodniego oraz prezentacja analizy pt. „Nowa europejska strategia bezpieczeństwa? Ocena skutków zmian w strukturze bezpieczeństwa globalnego”

Pełny program spotkania komisji spraw zagranicznych

Poniedziałek-wtorek 15-16 czerwca, Parlament Europejski, Bruksela 

Bezpieczeństwo energetyczne UE. W środę (17.06) Jacek Saryusz-Wolski spotka się w Parlamencie Europejskim w Brukseli z grupą absolwentów Kolegium Europejskiego w Brugii i Natolina zajmującymi się w życiu zawodowym i naukowym sektorem energetycznym UE. Jacek Saryusz-Wolski wystąpi w roli gościa honorowego podczas konferencji poświęconej polityce energetycznej UE, w tym w szczególności projektowi Unii Energetycznej.

Środa 17 czerwca, godz. 18:00, Parlament Europejski, Bruksela

Z wykładem w Szkole Przywództwa Instytutu Wolności. W piątek (19.06) Jacek Saryusz-Wolski spotka się ze słuchaczami Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Tematem wykładu będą wyzwania stojące obecnie przed Europą. W ramach projektu edukacyjnego Instytutu Wolności odbędą się wykłady w czterech blokach tematycznych: Przywództwo, Bezpieczeństwo, Polityka zagraniczna, Energetyka. 

Harmonogram zajęć

Piątek 19 czerwca, godz. 17:00, Warszawa 

Konwencja PO. W sobotę (20.06) europoseł Jacek Saryusz-Wolski weźmie udział w Konwencji Programowej PO w Warszawie.

Sobota 20 czerwca, godz. 13:00, Warszawa 

Komentarze europosła Jacka Saryusz-Wolskiego na bieżąco na profilu Twitter @JSaryuszWolski oraz Facebook, Google+ i www.saryuszwolski.pl

Kontakt ze mną

Biura poselskie:

Q Znajdź Mnie